22 Ocak 2018

Karşıyaka Öğretmenevi
İzmir ili, “Karşıyaka” ilçesinde bulunan “Karşıyaka Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Karşıyaka Öğretmenevi oteli; 4 adet tek kişilik tek yataklı oda, 41 Adet iki ayrı yataklı oda, 7 adet üç ayrı yataklı oda, 3 adet dört ayrı yataklı oda, 4 adet beş ayrı yataklı oda, 8 adet Süit oda olmak üzere toplam 67 oda, 155 kişilik kapasitelidir.

Karşıyaka Öğretmenevi ayrıca; 30 araçlık otoparkı, TV Salonu, kafeteryası, bayan kuaförü, büyük süs havuzlu bahçesinde 35 Kişilik kamelyası, kablosuz internet bağlantısı, 100 Kişilik Seminer / Toplantı Salonu, 150 Kişilik Yakamoz Salonu, 250 Kişilik İmbat Salonu Kütüphanes, ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Karşıyaka Öğretmenevi 2016 Yılı Kişi Başı Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

karsiyaka-ogretmenevi-oteli-izmir-konaklama-yatak-kisibasi-ucreti-fiyatlari

  • Fiyatlara açık büfe sabah kahvaltısı dahildir.

Karşıyaka Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : 1851/4 Sokak. No: 15 Bahçelievler, Karşıyaka – İZMİR

Telefonu : 0 232 367 62 62

Karşıyaka Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi Karşıyaka merkeze 2 km. uzaklıkta, İzmir merkeze ise 12 kmç uzaklıktadır. Karşıyaka’ya, İzmir’in çeşitli yerlerinden otobüs, metro, dolmuş, taksi ve vapur ile ulaşım sağlanabilir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*