Afşin Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Afşin Öğretmenevi

Kahramanmaraş ili, “Afşin” ilçesinde bulunan “Afşin Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Afşin Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere, toplamda 16 oda ve 28 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Afşin Öğretmenevi ayrıca; vip odası, yemekhane-restoran, bahçedeki kamelyalarda oturma alanları, oturma ve dinlenme salonu, Lig TV yayınları, otopark, kır düğünleri için yazlık düğün bahçesi, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Afşin Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Afşin Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Afşin Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Dedebaba Mahallesi. Vatan Caddesi. No:6. Afşin -KAHRAMANMARAŞ

Telefon: 0 344 511 25 36

Afşin Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Afşin ilçe merkezine 500 m., otobüs terminaline 1 km. uzaklıkta yer almaktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*