Andırın Şehit Hakan Taşgıt Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Andırın Şehit Hakan Taşgıt Öğretmenevi

Kahramanmaraş ili, “Andırın” ilçesinde bulunan “Andırın Şehit Hakan Taşgıt Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Andırın Öğretmenevi oteli; 8 oda ve toplamda 20 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, wc-tuvalet, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Andırın Öğretmenevi ayrıca; yemekhane ve yemek servisi, kütüphane ve okuma salonu, oturma ve dinlenme salonu, otopark, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Andırın Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Kahramanmaras Andirin Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Kahramanmaraş Andırın Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Andırın Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Şehit İsa Tahta Caddesi. No:52. Andırın – Kahramanmaraş

Telefon: 0 344 561 25 48

Andırın Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Andırın ilçe merkezinde yer almaktadır. Kahramanmaraş il merkezine uzaklığı ise 80 km.dir.1 Yorum

  1. Şuanda bu yorumu andırın öğretmen evinin kapı tarafına bakan 1.ci kattaki odasından yazıyorum kapının onu köy kahvesinde farksız gece saat 23.30olmasina rağmen penceremin önünde yüksek sesle gulmeler muhabbet ağıza alinmayacak kufurler cep telefonu melodileri ve yogun sigara dumanı. Hadi müşteriler dusunmedi diyelim çalışanlarda mi bilmiyor bu saatte bu kadar gürültü yapılmayacağını onlarda beraber aynı gürültünün içinde.
    Sigara içilen yer yoksa bunu içmenin yeri başkasının penceresinin önümü olmalı? Kısacası herşey rezalete yakın bu öğretmen evinde bir daha kesinlikle ugramam tavsiyede etmiyorum.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*