Göksun Prpf.Dr.Mehmet Sağlam Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
15 Temmuz 2024

Göksun Prof.Dr.Mehmet Sağlam Öğretmenevi

Kahramanmaraş ili, “Göksun” ilçesinde bulunan “Göksun Prof.Dr.Mehmet Sağlam Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Göksun Öğretmenevi oteli; 2’si suit oda olmak üzere, toplamda 16 oda ve 28 yatak kapasitelidir. Ek yataklarla bu kapasite 32’ye çıkarılabilmektedir.Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, havlu terlik servisi, televizyon, gardırop, şifonyer, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Göksun Prof.Dr.Mehmet Sağlam Öğretmenevi ayrıca; çamaşırhane, günlük gazeteler, mutfak, okuma ve kütüphane salonu, bilgisayar ve internet odası, öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Göksun Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Göksun Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Göksun Prof.Dr.Mehmet Sağlam Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. 2001 Sokak. Öğretmenevi sitesi. No:13 Göksun- KAHRAMANMARAŞ

Telefon: 0 344 714 35 60

Göksun Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Göksun ilçe merkezinde yer almaktadır. Kahramanmaraş il Merkezine uzaklığı toplam 90 km.dir. Göksun Orman İşletme Şefliğinin karşısında bulunmaktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*