Karaman Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Karaman Merkez Öğretmenevi

Karaman ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Karaman Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Karaman Öğretmenevi oteli; 3 Suit Oda, 4 Double Oda olmak üzere toplam 32 oda ile hizmet sunmaktadır.

Karaman Öğretmenevi’nde ayrıca; mevcut olan 2 yemekhanede de sabah kahvaltısı, öğle yemeği (tabilot) ve akşam yemeği (alakart) hizmeti verilmektedir. Otel konaklama biriminden yararlanan müşteriler için otopark hizmeti mevcuttur. Yaz mevsiminde aile yeri ile birlikte çay bahçesi bölümünde hizmet verilmektedir. Otağ Sosyal Tesisleri‘nde ise; düğün, nişan, doğum günü vb. özel günleriniz ve davetleriniz için hizmet verilmektedir.

Karaman Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Karaman Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Karaman Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fenari Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi. No:29. Merkez – KARAMAN

Telefon: (338) 213 58 02

Karaman Öğretmenevi Ulaşım

Karaman Öğretmenevi, şehir merkezinde yer alır. Şehirlerarası otobüs terminaline 2 km. ve tren garına 1 km. uzaklıkta bulunur. Terminalden dolmuş, taksi veya otobüs yoluyla öğretmenevine ulaşım sağlanabilir. Karaman’da bulunan Karaman Kalesi, Hatuniye Medresesi, Aktekke Camii gibi tarihi özeliği olan yerlere mesafesi yakındır ve ulaşımı kolaydır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*