Susuz 75.Yıl Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Susuz 75.Yıl Öğretmenevi

Kars ili, “Susuz” ilçesinde bulunan “Susuz 75.Yıl Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Susuz Öğretmenevi oteli; 11 oda ve toplamda 25 yatak kapasitelidir. Odalarda sıcak su, kablosuz internet bağlantısı ve televizyon yayını mevcuttur. Öğretmenevinde, ücretli olarak sabah kahvaltısı,öğle ve akşam yemeği çıkmaktadır

Susuz Öğretmenevi ayrıca; oyun ve dinlenme salonu, çok amaçlı salon, yemekhane-restoran ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Susuz Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Susuz Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Susuz Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Karabekir Mahallesi. Kazım Karabekir Caddesi. No:20. Susuz – KARS

Telefon: 0 474 511 54 23

Susuz Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Susuz ilçe merkezinde yer almaktadır, Kars il merkezine uzaklığı ise 27 km.dir. Kars il merkezinde bulunan eski garajlar bölgesinden Susuz taksi dolmuşları ve servisleriyle ilçeye ve öğretmenevine ulaşım sağlanabilir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*