Tosya Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Tosya Öğretmenevi

Kastamonu ili, “Tosya” ilçesinde bulunan “Tosya Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Tosya öğretmenevi ve akşam sanat okulu binası deprem tahkiki sonucu yıkım kararından dolayı 15.03.2020 tarihinden itibarın otel faaliyetleri durdurulmuştur.

Tosya Öğretmenevi oteli; ikişer, üçer, dörder yataklı odalar olmak üzere,  toplamda 6 oda ve  16 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, mini bar buzdolabı, duş, twc-uvalet ve 24 saat sıcak su mevcuttur.

Tosya Öğretmenevi ayrıca; kütüphane, oturma ve dinlenme, televizyon izleme salonu, oyun salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerinin hizmetindedir.

Tosya Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Tosya öğretmenevi ve akşam sanat okulu binası deprem tahkiki sonucu yıkım kararından dolayı 15.03.2020 tarihinden itibarın otel faaliyetleri durdurulmuştur.

Tosya Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kargı Mahallesi. Banka Sokak. No:1/3. Belediye Karşısı.  Tosya – Kastamonu

Telefon: 0 366 313 10 54

Tosya Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Tosya ilçe merkezinde yer alır. Kastamonu il merkezine ise 70 km uzaklıktadır. Kastamonu’ya saat başı dolmuş seferleri vardır. Sabah ve akşam saatlerinde ise Ankara ve İstanbul‘a otobüs seferleri mevcuttur.



1 Yorum

  1. 24.08.2019 tarihinde Tosya Öğretmenevi’nde konakladık.Yakın ilgi ve hizmetlerinden dolayı sayın kurum müdürü Hüseyin Şekerci’ye ve diğer görevlilere teşekkür ediyoruz.
    Mehmet Güvenç, Remzi Nail Demir,Tevfik
    Baran ve aile bireyleri

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*