Kilis Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kilis Merkez Öğretmenevi

Kilis ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kilis Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KİLİS ÖĞRETMENEVİ, 6 ŞUBAT 2023 DEPREMİ NEDENİYLE  5 ARALIK 2023’TE YIKIM İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİR. KURUMA, YENİ HİZMET BİNASI OLARAK AHMET YESEVİ İMAM HATİP ORTAOKULU’NA AİT PANSİYON TAHSİS EDİLMİŞTİR. YENİ HİZMET BİNASININ TADİLATINA BAŞLANMIŞ OLUP, TADİLATLAR TAMAMLANDIKTAN SONRA KONAKLAMA HİZMETİ VERİLMEYE BAŞLANACAKTIR.

Kilis Öğretmenevi oteli; Aile tipi 3 süit oda , 7 süit oda , 33 banyolu oda , 3 banyosuz oda ile toplam 46 oda ve 101 yatak kapasitesilidir. Süit odalarda; kablosuz internet bağlantısı, uyduTV yayını , klima , minibar buzdolabı , telefon ve 24 saat sıcak su ; banyolu odalarda ; kablosuz internet , uydu sistemli televizyon yayını , buzdolabı , telefon ve 24 saat sıcak su hizmetleri bulunmaktadır.Ayrıca lig maç yayınlarını izleme olanağı mevcuttur. Öğretmenevinin bahçesi ferah ve oldukça büyüktür, ayrıca içerisinde çocukların da eğlenebilmesi ve vakit geçirebilmesi için bir adet çocuk parkı bulunmaktadır.

Kilis Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, oyun salonu, konferans salonu, bahçe, vip bölümü, kuaför, yemekhane-restoran birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Kilis Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

 

Kilis Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Hacı İlyas Mahallesi. Ihlamur Sokak. No:8. Merkez – KİLİS

Telefon: 0 348 813 11 78

Kilis Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kilis il merkezinde yer alır, otogara ise 1 km. uzaklıktadır, yaya, taksi, otobüs ile ulaşılabilir. Bankalara, alışveriş merkezleri ve resmi kurumlara ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinedir.1 Yorum

  1. Kilis ogretmen evinden 3 ay oncesinden beri yer ayırtmaya başlamıştık. 1 ay önce dediler gittik. 3 gün önce dediler geldik sonunda lütfedip yer verdiler. 4 gün kalmak üzere anlaştık ancak 1 gün sonra kapı dışarı atıldık. Turkiyenin cok yerinde çok çeşitli otelde kaldık hayatımızda ilk defa bunu yaşadık kucağımızda bebekle ortada kaldık. Burası resepsiyondaki Ayşe hanim ve müdürüne mi ait. Kendi mülkleri gibi sen git sen kal. Yazıklar olsun ne devlet kurumuna güven ne de kilise. Umarım sistem bir gün değişir istediğin gibi at oynatma devri biter

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*