Kırıkkale Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kırıkkale Merkez Öğretmenevi

Kırıkkale ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kırıkkale Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kırıkkale Öğretmenevi oteli; 2’si Süit olmak üzere 34 Oda ve toplamda 75 kişi kapasitelidir. Odalarda minibar-bozdolabı, gardırop, şifonyer, banyo-tuvalet/wc, komidin, televizyon, ,nternet mevcuttur.

Kırıkkale Öğretmenevi ayrıca; yemek Salonu-restoren- kahvaltı ve kafeterya salonu, oturma-lobi salonu, kütüphane, 3 çok amaçlı salon, bilgisayar odası, berber / kuaför, öğretmeneler lokali, pastane birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir. Özellikle yaz mevsiminde kullanılan ve günde 1000 – 1500 kişiye hizmet veren bir bahçemiz mevcuttur. Düğün, nişan gibi davetlere uygun olan Mavi Salon 250 kişilik, Pembe Salon ise 600 kişiliktir.

Kırıkkale Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Kırıkkale Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Kırıkkale Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fabrikalar Mahallesi. 6. Sokak. No:1. KIRIKKALE

Telefon: (318) 224 54 04

Kırıkkale Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi; şehir merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 2 km, Kızılırmak nehrine 5 km. uzaklıkta hizmet vermektedir. Otogardan dolmuş, taksi gibi araçlarla veya yaya olarak merkeze ulaşım sağlanabilir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*