Babaeski Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Babaeski Öğretmenevi

Kırklareli ili, “Babaeski” ilçesinde bulunan “Babaeski Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Babaeski Öğretmenevi oteli; 1’i klimalı 4 oda ve toplamda 10 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, televizyon, wi-fi kablosuz internet hizmet mevcuttur.

Babaeski Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, toplantı ve konferans salonu, Lig tv  ve Tivibuyayını, bayan kuaförü, erkek berberi, okuma salonu, çay ocağı, düğün-nişan-kına-sünnet-doğum günü vb. etkinlik ve davetler için kullanılabilecek olan çok amaçlı salon, bilardo salonu, yemekhane-restoran, öğle yemeği servisi ve bahçe birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Babaeski Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Babaeski Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Babaeski Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Gazikemal Mahallesi. Fatih Caddesi. No:89. Babaeski – KIRKLARELİ

Telefon: 0 288 512 24 11

Babaeski Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Babaeski ilçe merkezinde yer alır, Kırklareli il merkezine uzaklığı ise 39 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*