Kırklareli Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kırklareli Merkez Öğretmenevi

Kırklareli ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kırklareli Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kırklareli Öğretmenevi oteli; 1’i suit oda olmak üzere 12 oda ve toplamda 29 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda sıcak su, gardırop, şifonyer, televizyon, wc-tuvalet ve duş,  ısıtma sistemi ve wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Kırklareli Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, otopark, kuaför, çamaşırhane, konferans salonu, düğün-nişan-sünnet-kına vb. etkinlikler ve davetlerde kullanılabilecek çok amaçlı  salonu, kütüphane ve okuma salonu, internet salonu, bahçe ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kırklareli Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Kirklareli Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Kırklareli Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Kırklareli Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Demirtaş Mahallesi. Mehmet Akif Caddesi. No:1. Merkez – KIRKLARELİ

Telefon: 0 288 214 24 11

Kırklareli Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kırklareli il merkezinde yer almaktadır, alışveriş merkezleri, hastane ve resmi kurumlara yürüme mesafesindedir. Kente özel araç ve otobüs seferleri yoluyla ulaşım sağlanabilir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*