Kandıra Öğretmenevi ve Cebeci Apart Evleri | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kandıra Öğretmenevi

Kocaeli ili, “Kandıra ” ilçesinde bulunan “Kandıra Öğretmenevi” ve “Cebeci Şubesi  Öğretmenevi Apart Evleri” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kandıra Öğretmenevi oteli; 9 oda ve toplamda 25 yatak kapasitelidir. Sıcak su hizmeti odadaki termosifonlarla sağlanmaktadır. Odalarımız ikişer, üçer ve dörder kişilik olarak düzenlenmiştir. Binamızın tamamı katı yakıtlı kaloriferle ısıtılmaktadır.

Cebeci Şubesi  Öğretmenevi Apart Evleri‘nde yer alan odalar; 2 kişilik ahşap evler, 4 kişilik lojman binası ve ana binada bulunan 5’er kişilik 2 adet odadan oluşmaktadır. Bu apart evlere talep yüksektir ve önceden rezervasyon yoluyla yer ayırtmak sizin için daha uygun olur. Fiyatları ise; normal tatil dönemi ve bayram tatili dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir, bu yüzden önceden lütfen bilgi alınız.

Kandıra Öğretmenevi ayrıca; 80 kişilik yemekhane-lokanta-restoran, çamaşırhane, oturma ve dinlenme odası, kantin, çok amaçlı salo, bilgisayar-internet salonu, kafeterya, öğretmenler lokali, kütüphane ve okuma salonu birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kandıra Öğretmenevi ve Cebeci Apart Evleri Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Kandıra Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Kandıra Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Akdurak Mahallesi. Kızılay Caddesi. Belediye Arkası. Kandıra – KOCAELİ

Telefon: 0 262 551 49 15

Cebeci Apart Evleri Telefonu: 0 262 566 77 22

Kandıra Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kandıra ilçe merkezinde yer almaktadır. Otogara 500m. uzaklıktadır ve yürüyüş mesafesindedir, Kocaeli İzmit il merkezine uzaklığı ise 40 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*