Beyşehir Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Beyşehir Öğretmenevi

Konya ili, “Beyşehir” ilçesinde bulunan “Beyşehir Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Beyşehir Öğretmenevi oteli; 3’ü suit ve 33 normal oda olmak üzere, toplamda 36 oda ve 72 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, klima, TV, mini bar, saç kurutma makinesi, temiz havlular, balkon mevcuttur. Her gün temizlenir ve hijyeniktir. Tüm odalarda ve otelin tamamında kullanabileceğiniz ücretsiz wi-fi vardır. Öğretmenevi, Beyşehir Gölü‘nün muhteşem manzarasına sahiptir. Plaja 100 m. uzaklıktadır.

Beyşehir Öğretmenevi ayrıca; 250 kişilik yemekhane-restoran, düğün salonu, otopark, Cafe, Lobi, Kütüphane, TV Salonu, ocak başı ve kamelyalı oturma yerleri, çamaşırhane, Masa Tenisi, Bilardo, Okey ve İskambil kâğıt oyunları için bölümler, öğretmenler lokali birimleri ile de hizmet vermektedir. dileyen misafirler için ücretsiz mangal alanları da mevcuttur.

Beyşehir Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, günce oda fiyatları için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Beyşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Antalya Caddesi. No:119. Beyşehir – KONYA

Telefon: 0 332 512 16 63

Beyşehir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Beyşehir ilçe merkezine 1,5 km. uzaklıkta bulunmaktadır, taksi, yaya olarak veya dolmuşla ulaşım sağlanabilir.. Selçuk Üniversitesi Beyşehir Kampüsü’ne 1 km mesafededir. Üniversite dolmuşları(2 tl.) otelin önünden geçmektedir.2 Yorum

  1. Müdürüne ve personele çok teşekkür ederim. Özellikle çocuklar için oyun alanı çok fazla. Göl manzaralı Muhteşem bir öğretmen evi. Hatta çoğu otelden daha güzel. Tavsiye ederim.

  2. Uzun yıllardır bisiklete binen ve pek çok öğretmenevinde konaklamış olan emekli bir kamu personeli olarak diyorum ki kesinlikle Beyşehir öğretmenevine bisikletinizle yada iki tekerli bir araçla gelmeyin. Ben geldim pişman oldum. Başta bisikletiniz olmak üzere dışlanırsınız. Özellikle gece personeli bu anlamda vizyonsuz. Gece personelinin diyalog kurma tarzı bu kuruma yakışmıyor.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*