Ilgın Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Ilgın Öğretmenevi

Konya ili, “Ilgın” ilçesinde bulunan “Ilgın Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ilgın Öğretmenevi oteli; 4 oda ve toplamda 12 yatak kapasitelidir. Odalarımda banyo-wc tuvalet , wi-fi kablosuz internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, minibar buzdolabı mevcuttur.

Ilgın Öğretmenevi ayrıca; toplantı ve konferans salonu ile öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Ilgın Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Ilgın Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Ilgın Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Camiatik Mahallesi. Nevzat İspir Caddesi. 53. Sokak. No:3. Eski Belediye Ekmek Fırını üstü. Kat:3. Ilgın – KONYA

Telefon: 0 332 882 63 96

Ilgın Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Ilgın ilçe merkezinde yer almaktadır. Konya il merkezine uzaklığı ise 90 km.dir. Öğretmenevinin, ünlü “Ilgın Kaplıcaları“na mesafesi 3 km. olup, gidiş geliş dolmuşlarla sağlanmaktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*