22 Şubat 2018

Kadınhanı Öğretmenevi
Konya ili, “Kadınhanı” ilçesinde bulunan “Kadınhanı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kadınhanı Öğretmenevi oteli; 5 oda ve toplamda 10 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Kadınhanı Öğretmenevi ayrıca; bilgisayar sınıfı, okuma ve dinlenme salonu, bahçe ve içinde kamelya oturma birimleri, toplantı ve konferans salonu, mutfak, bahçe ve kamelyalar, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadınhanı Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Güncel fiyatlar için lütfen öğretmenevi müdürlüğü ile iletişime geçiniz…

Kadınhanı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Tepebaşı Mahallesi. Faik Ali İçil Caddesi. No:2/2. Kadınhanı-KONYA

Telefon: 0 332 834 03 29

Kadınhanı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kadınhanı ilçe merkezine 1500 m., çarşıya 750 m., Konya il merkezine ise 55 km. mesafede yer almaktadır. İlçenin Konya giriş yolu üzerinde, sanayi kavşağında sağ taraftadır. Günün her saatinde, şehir içi ve şehirler arası ulaşımı mevcuttur. Konya-Kadınhanı arası çalışan dolmuşlar öğretmenevi önünden geçmektedir. Otobüsle gelecekler için ise, otogara uzaklığı ise 300m. dir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*