Kadınhanı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kadınhanı Öğretmenevi

Konya ili, “Kadınhanı” ilçesinde bulunan “Kadınhanı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kadınhanı Öğretmenevi oteli; 5 oda ve toplamda 10 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Kadınhanı Öğretmenevi ayrıca; bilgisayar sınıfı, okuma ve dinlenme salonu, bahçe ve içinde kamelya oturma birimleri, toplantı ve konferans salonu, mutfak, bahçe ve kamelyalar, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kadınhanı Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel oda fiyatları için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Kadınhanı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Tepebaşı Mahallesi. Faik Ali İçil Caddesi. No:2/2. Kadınhanı-KONYA

Telefon: 0 332 834 03 29

Kadınhanı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kadınhanı ilçe merkezine 1500 m., çarşıya 750 m., Konya il merkezine ise 55 km. mesafede yer almaktadır. İlçenin Konya giriş yolu üzerinde, sanayi kavşağında sağ taraftadır. Günün her saatinde, şehir içi ve şehirler arası ulaşımı mevcuttur. Konya-Kadınhanı arası çalışan dolmuşlar öğretmenevi önünden geçmektedir. Otobüsle gelecekler için ise, otogara uzaklığı ise 300m. dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*