22 Şubat 2018

Kütahya Merkez Öğretmenevi
Kütahya ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kütahya Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kütahya Merkez Öğretmenevi oteli; 20 oda ve toplamda 66 yatak kapasitelidir. Odaların 21 adeti 2 kişilik, 3 Adeti duble, 2 adet tek kişilik,1 adet 5 kişilik ve 2 adet, de suit odadır. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, wc tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, televlizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Kütahya Merkez Öğretmenevi ayrıca; çay bahçesi, lobi ve dinlenme salonu, düğün salonu, kafeterya, toplantı ve konferans salonu, yemekhane-restoran, kuaför, kütüphane ve  okuma salonu ile  öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kütahya Merkez Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Kütahya Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Abdurrahman Kara Bulvarı. İstasyon Caddesi. No:5. Merkez – KÜTAHYA

Telefon: 0 274 223 62 49 – 223 62 50

Kütahya Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kütahya il merkezinde yer almaktadır. Valilik, Milli Eğitim,Belediye, Kamu kurumları, okullar, stadyum, kapalı spor Salonu, hastanelere 100 m. ve tren istasyonuna 700 m., kent merkezindeki büyük Çini Vazo‘ya ise 100 m. uzaklıktadır. Bunun dışında, Ilıca kaplıcalarına 26 km, Yoncalı kaplıcalarına 15 km.,tarihi Hisar Kalesi’ne 4 km., tarihi Ulu Cami‘ye ve Dönenler Mevlevihanesi‘ne ve Macar Evi‘ne,ünlü eski Osmanlı evlerinin restore edilerek hizmete sunulduğu Germiyan Sokağı‘na 1 km. mesafededir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*