22 Şubat 2018

Demirci Sabancı Öğretmenevi
Manisa ili, “Demirci” ilçesinde bulunan “Demirci Sabancı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Demirci Sabancı Öğretmenevi oteli; 6 oda ve toplamda 14 yatak kapasitelidir. Odalarda klima, gardırop, şifonyer, televizyon, uydu yayını, wc-tuvalet ve duş, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet erişimi mevcuttur.

Demirci Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, teras oturma alanı ve öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir. Yemekhane-restoran alanı 100 kişi kapasiteli düğün-nişan vb. etkinliklerde kullanılmak üzere dönüştürülebilmektedir.

Demirci Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Demirci Sabancı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Pazar Mahallesi. İbrahim Ethem Akıncı Caddesi. No:41. Demirci – MANİSA

Telefon: 0 236 462 34 10

Demirci Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Demirci ilçe merkezinde yer almaktadır. Manisa il merkezine uzaklığı ise 180 km.dir.  İzmir ve Manisa tarafından, otobüs yoluyla Demirci’ye ulaşılabilir. Bunun dışında özel araçla gelecekseniz, Salihli’den, Demirci yoluna girilmesi gerekir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*