İkizdere Öğretmenevi: Aslan Ekşioğlu - Ali Ekşi Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

İkizdere Öğretmenevi: Aslan Ekşioğlu- Ali Ekşi Öğretmenevi

Rize İkizdere Öğretmenevi Nerede, İkizdere Öğretmenevi Fiyatları, İkizdere Öğretmenevi Oteli Ulaşım

İkizdere Öğretmenevi: Rize ili, “İkizdere” ilçesinde bulunan “İkizdere Aslan Ekşioğlu- Ali Ekşi Öğretmenevi” 2024 yılı güncel oda – yatak konaklama fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İkizdere Aslan Ekşioğlu- Ali Ekşi Öğretmenevi oteli; 4 adet suit oda olmak üzere 25 oda ve toplamda 54 yatak kapasitelidir.

İkizdere Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, kantin, otopark, öğretmenevi lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

İkizdere Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı İkizdere Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

İkizdere Aslan Ekşioğlu- Ali Ekşi Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:17. İkizdere – RİZE

Telefon: (464) 416 12 64 – 416 12 54

İkizdere Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, İkizdere ilçe merkezinde yer almaktadır, Trabzon havaalanına 85 km., sahil yoluna 35 km., Rize iline uzaklığı ise 55 km.dir.5 Yorum

  1. Siteniz sayesinde bölgelerdeki öğretmenevlerine hakim oldum. Kızım öğretmen nerede kalabilir diye kara kara düşünürken siteniz derdime ilaç oldu. İkizdere öğretmenevinden yer ayırttık teşekkür ederiz.

  2. 25 Yıllık öğretmenim ve eskiden görev yerlerimden biri olan İkizdere’ye yolum düştükçe gezi amaçlı hem de eski tanıdıkları görme amaçlı uğramaya gelirim. Bundan sonra İkizdere öğretmenevinde kalacağım, hem fiyatlar uygun hem de nizamlı temiz düzgün bir öğretmenevi.

  3. İkizdere Öğretmenevi Rize’de özellikle fiyat olarak bütce dostu olması biryana odaların temizliği ve kolay ulasılabilir konumu en çok beğendiklerimden

  4. 2 senelik ögretmenim. Ögretmenevlerinj tek tek arayarak bilgi almaktan çok bunalmıştım siteniz çok faydalı oldu teşekkürler

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*