Ladik Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Ladik Öğretmenevi

Samsun ili, “Ladik” ilçesinde bulunan “Ladik Öğretmenevi” 2024 yılı güncel kişibaşı oda – yatak konaklama fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Öğretmenevi otelinin aşağıdaki fotoğraflarına tıklayarak daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz:

Ladik Öğretmenevi oteli; 11 oda ve toplamda 19 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda wc-tuvalet-banyo ve 24 saat sıcak su, televizyon, kablosuz wi-fi internet bağlantısı ve kalorifer ısınma tesisatı mevcuttur.

Ladik Öğretmenevi ayrıca; kütüphane ve okuma salonu, öğretmenler lokali ve kafeterya birimleri ile de hizmet vermektedir.

Ladik Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı  Oda Konaklama Ücretleri

LADİK ÖĞRETMENEVİ VE ASO MÜDÜRLÜĞÜ

2024 YILI KONAKLAMA ÜCRET TARİFESİ

GÜNLÜK ÜCRET

KAMU

 

SİVİL

 

1 KİŞİLİK

ODA

250₺

300₺

 

2 KİŞİLİK

ODA

500₺

600₺

 

3 KİŞİLİK

ODA

750₺

900₺

 

SÜİT

ODA

8000₺

1000₺

* KONAKLAMA TARİHİNDEN 5 GÜN ÖNCESİNE KADAR KONAKLAMA REZERVASYONLARINI İPTAL ETTİRENLERE PEŞİN YATIRDIKLARI ÜCRETİN TAMAMI İADE EDİLİR. REZERVASYONLARINI KONAKLAMA TARİHİNE 5 GÜNDEN DAHA AZ SÜRE KALINAN DÖNEM İÇİNDE İPTAL ETTİRENLERE İSE PEŞİN yatırdıkları ücret % 20 KESİNTİ YAPILMAK SURETİYLE İADE EDİLİR.

* KONAKLAMA ÜCRETİ; HER AYIN İLK PAZARTESİ GÜNÜ NAKİT OLARAK, KREDİ KARTI İLE VEYA KURUMUN BANKA HESABINA YATIRILMAK SURETİYLE PEŞİN OLARAK TAHSİL EDİLİR.

* ÇEŞİTLİ NEDENLERLE 15 GÜNDEN FAZLA KALMAK İSTEYENLERİN OTEL BÖLÜMÜNDEN YARARLANMA SÜRELERİ; KURUMUN KAPASİTESİ, DOLULUK ORANI VE MEVSİMSEL OLARAK MİSAFİR HAREKETLİLİĞİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULMAK SURETİYLE KURUM MÜDÜRÜ TARAFINDAN UZATILABİLİR.

* KURUM İDARESİ TARAFINDAN ÖDEME İÇİN UYARIYA MAHAL VERMEDEN ÖDEMELERİN YAPILMASI GEREKMEKTEDİR. ÖDEME YAPILMADIĞI TAKDİRDE YASAL PROSEDÜR UYGULANACAKTIR.

* KONAKLAMA ÜCRET TARİFESİ 20.02.2024  TARİHİNDEN İTİBAREN GEÇERLİDİR.

* FİYATLARA KDV DAHİLDİR.

Ladik Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Bahşi Mahallesi. Hal Meydanı. Küme Sokak. No: 16/1. Ladik – Samsun

Telefon: 0362 771 24 11

Ladik Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Halk Eğitim Merkezi ile aynı binadadır ve Ladik ilçe merkezindedir. Samsun il merkezine uzaklığı ise; 76 km.dir. Samsun otogarından Ladik ilçesine kalkan otobüs seferleri mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*