Tekkeköy Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Tekkeköy Öğretmenevi

Samsun ili, “Tekkeköy” ilçesinde bulunan “Tekkeköy Öğretmenevi” 2024 yılı kişibaşı oda konaklama ve yatak fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Öğretmenevi otelinin aşağıdaki fotoğraflarına tıklayarak daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz:

Tekkeköy Öğretmenevi oteli; Tüm odalarda uydu televizyon, mini çalışma-yemek masası, şifonyer, kalorifer ısınma tesisatı, kablosuz wifi internet bağlantısı, wc-tuvalet-banyo mevcuttur.

Tekkeköy Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali ve içerisindeki bilardo-masa tenisi oyun salonu, televizyon ve oturma-dinlenme salonu, soğuk-sıcak içecek hizmetleri birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir. Bunun dışında; öğretmenevinin kültür sanat atölyesinde; el sanatları kursları ile sosyal ve kültürel kurslar düzenlenmektedir.

Tekkeköy Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel oda fiyatları için lütfen öğretmenevi ile iletişime geçiniz.

Tekkeköy Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: 19 Mayıs Mahallesi. 3104.Cadde. Teyfik Öztürk Caddesi. Tekkeköy İlkokulu Ek Binası. Tekkeköy – SAMSUN

Telefon: 0362 256 05 10

Tekkeköy Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Tekkeköy ilçe merkezindedir, Samsun il merkezine uzaklığı ise 13 km.dir. Samsun il merkezinden Tekkeköy‘e kalkan ve meydan-sahil yolu üzerinden giden minibüsler ile özel halk otobüsleri, ayrıca Samsun il merkezinden raylı sistem ve ring sferleri mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*