Terme Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Terme Öğretmenevi

Samsun ili, “Terme” ilçesinde bulunan “Terme Öğretmenevi”  2024 yılı kişi başı oda – yatak konaklama fiyatları, otel kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

  • Öğretmenevi otelinin aşağıdaki fotoğraflarına tıklayarak daha büyük boyutlu hallerini görebilirsiniz:

Terme Öğretmenevi oteli; 8 oda ve toplamda 22 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda klima, uydu tv, kablosuz wifi internet bağlantısı hizmeti, wc-tuvalet-banyo ve 24 saat sıcak su hizmeti standart olarak mevcuttur.

Terme Öğretmenevi ve ASO Yemekhanesi

Terme Öğretmenevi ayrıca; okuma salonu, 25 ve 50 kişilik olmak üzere oyun, dinlenme, sıcak-soğuk içecek ve televizyon izleme hizmetleri sunan 2 adet öğretmenler lokali, 200 kişi kapasiteli çok amaçlı salon, bilardo ve masa tenisi araçları içeren spor oyun salonu birimleri ve 2019 yılında hizmete geçen Terme Öğretmenevi ve ASO Yemekhanesi ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Terme Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri 

PAYLAŞIMLI ODALAR :

SİVİL PAYLAŞIMLI: 500 TL

KAMU PAYLAŞIMLI: 400 TL

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI AKTİF ÇALIŞANLARINA VE 1. DERECE AKRABALARINA 250 TL

KAHVALTI : 100 TL,

ODA VE KAHVALTI ÜCRETLERİ AYRIDIR. KAHVALTI ZORUNLU DEĞİLDİR.

KONAKLAYACAK MİSAFİRLERİMİZ KAHVALTI HİZMETİ ALACAKLARINA DAİR KONAKLAMA GİRİŞİNDE GÖREVLİLERE BİLDİRMEK VE ÜCRETİ PEŞİN OLARAK ÖDEMEK DURUMUNDADIR.

ÇOK AMAÇLI SALON DÜĞÜN NİŞAN KINA KİRALAMA BEDELİ:

SALONUMUZ 250 KİŞİLİK OLUP SADECE SALON KİRALAMA BEDELİ 10.000 TL DİR. SALON BEDELİ KAMU SİVİL AYNI ÜCRETE TABİDİR. SADECE SALON KİRASIDIR.

*Okulların yapacağı etkinlikler: 500 TL

*Doğum günü kutlamaları için: 1500 TL.

Emniyet Müdürlüğünden belirtilen tarihte yapılacak etkinlik için yazı alınması zorunludur. Salonumuzda yemekli yapılacak organizasyonlarda yemek kiralayan kişinin belirleyeceği menüye göre Öğretmenevimiz tarafından yapılmaktadır. Dışarıdan yemek alınmamaktadır. Rezervasyon yapılan tarihte kurumumuz tarafından %20 kapora talep edilmektedir. Cayma durumunda ilgili yönetmelikler gereği belli kesinti yapılarak kapora iadesi en az 15 gün önceden DİLEKÇEYLE talep edilmesi halinde yapılmaktadır.

Oda rezervasyon iptali bir gün öncesine kadar yapılmaktadır. Ödemesi yapılan iptallerden ilgili yönetmeliğe göre kesinti yapılarak iade sağlanmaktadır.

* KURUMUMUZDA KİMLİK GÖSTERİLMESİ ZORUNLUDUR.İNDİRİMLERDEN YARARLANMAK İSTEYENLERİN GEÇERLİ KİMLİK KARTIYLA BAŞVURMALARI GEREKMEKTEDİR.

Terme Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Fenk Mahallesi.Çarşamba Caddesi.Özel idare 2 Nolu İş Hanı. Terme – SAMSUN

Telefon: 0362 876 11 45 – 876 24 11

Terme Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Terme ilçe merkezinde bulunmaktadır, Samsun il merkezine uzaklığı ise 56 km.dir. Samsun otogarından Terme‘ye otobüs seferleri mevcuttur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*