Hilvan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
12 Haziran 2024

Hilvan Öğretmenevi

Şanlıurfa ili, “Hilvan” ilçesinde bulunan “Hilvan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

HİLVAN ÖĞRETMENEVİ 6 ŞUBAT 2023 TARİHLİ DEPREMLERDE HASAR ALDIĞINDAN ve 23 ŞUBAT 2024’TE YIKIMI GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİNDEN, ŞU ANDA HİZMET SUNAMAMAKTADIR!

Hilvan Öğretmenevi oteli; 5 oda 12 yatak kapasitelidir. Odalarda wc tuvalet-banyo, sıcak su, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, kaloriferli ısınma tesisatı mevcuttur.

Hilvan Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, teras, açık hava çay bahçesi,bahçede oturma alanları ve çocuk oyun alanı, öğretmenler lokali birimi ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Hilvan Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Hilvan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Karacurun Mahallesi. 89. Sokak. No:1. Hilvan – ŞANLIURFA

Telefon: (0 414) 681 24 11

Hilvan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Hilvan ilçe merkezinde yer almaktadır. Şanlıurfa il merkezine uzaklığı ise; karayolu ile 45 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*