Şirvan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Şirvan Öğretmenevi

Siirt ili, “Şirvan” ilçesinde bulunan “Şirvan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Şirvan Öğretmenevi oteli; 2 suit oda ve 11 çift kişilik oda olmak üzere, 13 oda ve toplamda 28 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, televizyon, banyo, wc-tuvalet, Wireless internet bağlantısı, dijital uydu yayını, şifonyer, gardırop, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Şirvan Öğretmenevi ayrıca; bahçe, oturma-dinlenme ve televizyon salonu, okuma bölümü ve kitaplık, kafeterya ve öğretmenler lokali birimi ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Şirvan Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Şirvan Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Şirvan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Küfra Mahallesi. Şirvan – SİİRT

Telefon: (484) 511 21 42

Şirvan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Şirvan ilçe merkezindedir. Siirt il merkezine uzaklığı ise 28 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*