Dikmen Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Dikmen Öğretmenevi

Sinop ili, “Dikmen” ilçesinde bulunan “Dikmen Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Dikmen Öğretmenevi oteli; 8 oda ve toplamda 16 yatak kapasitelidir. odalarda 24 saat sıcak su, gardırop, şifonyer, banyo, wc-tuvalet, kaloriferli ısınma sistemi, minibar buzdolabı, televizyon ve ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Dikmen Öğretmenevi ayrıca; çamaşırhane, mescit, dinlenme salonu, kafeterya, toplantı salonu ve öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Dikmen Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Dikmen Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Dikmen Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kırçal Mahallesi. İtfaiye Sokak. No:26. Hükümet Binası. Kat:3. Dikmen – SİNOP

Telefon: (368) 771 24 30

Dikmen Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Dikmen ilçe merkezinde yer almaktadır. Minibüs ve şehirlerarası otobüslerle ilçeler arası ulaşım sağlanabiliyor. Samsun karayoluna 9 km., Sinop il merkezine ise 75 km. uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*