Gemerek Sabancı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Gemerek Sabancı Öğretmenevi

Sivas ili, “Gemerek” ilçesinde bulunan “Gemerek Sabancı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, Gemerek öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gemerek Sabancı Öğretmenevi oteli; 6 oda ve toplamda 15 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, 24 saat sıcak su, banyo, wc-tuvalet, ADSL kablosuz internet bağlantısı, kaloriferli ısınma sistemi mevcuttur.

Gemerek Öğretmenevi ayrıca; kütüphane ve okuma salonu, çok amaçlı salon, oturma, dinlenme ve televizyon izleme salonu, öğretmenler lokali birimi ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Gemerek Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Gemerek Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Gemerek Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Bahçeli Mahallesi. Sivas Caddesi. No:9. Gemerek – SİVAS

Telefon: (0346) 61423 93

Gemerek Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Gemerek ilçe merkezinde yer almaktadır, Sivas il merkezine uzaklığı ise 118 km.dir. İlçeden Kayseri’ye, her yarım saatte bir kalkan minibüs seferleri vardır. Gemerek dışından gelecek olanlar, otobüslerle Yeniçubuk beldesinde inip Gemerek’e gelen minibüslere binip öğretmenevine ulaşabilirler.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*