Yıldızeli A.Remzi Küçükoran Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Yıldızeli A.Remzi Küçükoran Öğretmenevi

Sivas ili, “Yıldızeli” ilçesinde bulunan “Yıldızeli A.Remzi Küçükoran Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yıldızeli Öğretmenevi oteli; 7 oda ve toplamda 20 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda 24 saat sıcak su, kaloriflerli ısınma sistemi, gardırop, şifonyer, banyo, wc-tuvalet, televizyon, ADSL kablosuz internet hizmeti mevcuttur.

Yıldızeli Öğretmenevi ayrıca; oturma-dinlenme ve televizyon salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Yıldızeli Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Yıldızeli Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Yıldızeli Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cami Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. Postane Karşısı. Yıldızeli – SİVAS

Telefon: (0346) 751 20 72

Yıldızeli Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yıldızeli ilçe merkezinde yer almaktadır. Sivas il merkezine uzaklığı ise 46 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*