Kumbağ Arzum Öğretmenevi ve Kumbağ Öğretmenevi Kampı | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Kumbağ Arzum Öğretmenevi ve Kumbağ Öğretmenevi Kampı

Kumbağ Arzum Öğretmenevi Oteli

Tekirdağ ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kumbağ Arzum Öğretmenevi ve Kumbağ Öğretmenevi Kampı” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

KUMBAĞ ARZUM ÖĞRETMENEVİ OTELİ

Kumbağ Arzum Öğretmenevi oteli; 26 adet çift kişilik oda, 2 adet suit oda olmak üzere;  toplamda 52 kişi kapasitelidir, ek yataklarla kontenjan 70 kişiye kadar çıkarılabilmektedir. 10 odada ise sabit çocuk yatağı bulunmaktadır.  Odalarda 24 saat sıcak su, klima, buzdolabı, uydu yayınlı tv, banyo, tuvalet mevcuttur. Her oda, deniz manzaralı ve balkonludur.

Kumbağ Arzum Öğretmenevi oteli; yaz-kış hizmet verebilmektedir, tesiste kalorifer tesisatı mevcuttur.

Kumbağ Arzum Öğretmenevi ayrıca; iki adet bilardo masası, 120 kişilik kapalı restoran-yemekhane, 100 kişilik açık hava alakart restoran, plaj,27m.boyunda iskele, duşlar, yaz sezonu boyunca her gece canlı müzik ve öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Kumbağ Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Kumbağ Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Kumbağ Arzum Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ Beldesi. Merkez – TEKİRDAĞ

Telefon: (282) 283 50 98 – 283 52 24

Kumbağ Arzum Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kumbağ beldesinde bulunmaktadır. Tekirdağ merkezden sıklıkla kalkan otobüs ve dolmuş seferleri mevcuttur.

KUMBAĞ ÖĞRETMENEVİ KAMPI

Kumbağ Öğretmenevi Kampı

Kumbağ Öğretmenevi Kampı, deniz kıyısında ve Kumbağ sahilindedir.

Kumbağ Öğretmenevi Kampı ‘nda konaklama birimlerinin yanı sıra; şemsiye ve şezlonglardan oluşan plajı , plajda oturma birimleri, büfesi ve çay bahçesi, yeşil alanları, bahçesi ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Kumbağ Öğretmenevi Kampı Fiyatları 2022 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2022 Yılı Kumbağ Öğretmenevi Kampı Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Kumbağ Öğretmenevi Kampı İletişim Bilgileri

Adres: Kumbağ Beldesi. Merkez – TEKİRDAĞ

Telefon: (282) 283 52 52

Kumbağ Öğretmenevi Kampı Ulaşım

Öğretmenevi Kampı, Kumbağ beldesinde bulunmaktadır. Tekirdağ merkezden sıklıkla kalkan otobüs ve dolmuş seferleri mevcuttur.1 Yorum

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*