Malkara Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Malkara Öğretmenevi

Tekirdağ ili, “Malkara” ilçesinde bulunan “Malkara Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Malkara Öğretmenevi oteli; 14 oda ve toplamda 40 yatak kapasitelidir. Yatak odaları parke döşeli iki yada üç kişilik olarak ikiz yataklarla donatılmış olup odaların tamamında TV ,Banyo ve WC bulunmaktadır. Suit odalarda ayrıca minibar buzdolabı ve oturma grubu bulunmaktadır.

Malkara Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, bahçe, çamaşırhane, bayan kuaförü, 7 oyun masası, uydu TV yayını, kütüphane ve okuma-dinlenme  salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Malkara Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

PAYLAŞIMLI ODA KİŞİ BAŞI YATAK ÜCRETİ

ÜYE-KAMU= 500 ₺

MİSAFİR= 550 ₺

TEK KİŞİLİK ODA ÜCRETİ

ÜYE- KAMU =550 ₺

MİSAFİR = 600 ₺

AİLE ODASI KİŞİ BAŞI ÜCRETLERİ

ÜYE-KAMU =550 ₺

MİSAFİR =600 ₺

* ÜCRETLERE KAHVALTI DAHİLDİR.

* PAYLAŞIMLI ODA KAPAMA KAMU: 600 TL. SİVİL: 700 TL.

* ALINAN ÜCRET İADE EDİLEMEZ.

1-Fiyatlara KDV ve kahvaltı dahildir.

2-Kahvaltı saat 07:30-10:00 arasıdır.

3-Doğrudan otele giriş yapanlardan konaklama ücreti peşin alınır.

4-Geçici görevli kamu personeli görev yazısını ibraz ettiği takdirde Kamu Sosyal Tesislerine İlişkin Tebliğin (Sayı : 2017-3) 4. maddesinin 2. fıkrasına göre işlem yapılır.

5-Rezervasyonuna gelmeyen müşterilerimizin ödedikleri ücret iade edilmez. Ücreti yatırılan rezervasyon günü ve sonrasındaki günler otomatik olarak iptal olur.

6-Rezervasyon iptallerinde rezervasyon tarihinden en az 3 (üç) gün önce aranarak bilgi verilmesi durumunda ücret iadesi yapılır.

7-Üyelerimiz üyelik kartlarını, kamu personeli kamu personel kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

8-Öğrenciler öğrenci belgelerini ibraz etmeleri gerekmektedir.

9-Evli çiftler gerektiğinde evlilik cüzdanlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

10-Tek kişi konaklayacak olanlar diğer yatağın yarı ücretini ödemek durumundadır.

11-2016/16 sayılı Başbakanlık Genelgesi gereğince; şehit eşi, annesi, babası ve çocukları ile harp ve vazife malulleri ile bunların eş, anne, baba ve çocuklarına üye tarifesi uygulanır.

12-Yüzde 40 ve üzeri engeli olanlara üye olup olmadıklarına bakılmaksızın üye fiyatı uygulanır.

13-Müşteri yapacağı ekstra harcamaları peşin öder.

14-Otele giriş saat 14:00, çıkış saat 10:30’dir.

15-Otele evcil hayvan kabul edilmemektedir.

16-Müşteri misafirlerini lobide kabul eder.

17-Odalara dışarıdan yiyecek içecek çıkartılması yasaktır.

18-Eşyaların sorumluluğu müşteridedir.

19-Konaklama ünitelerinden faydalanmak isteyenlere, Kimlik Bildirme Kanununa göre işlem yapılır ve girişte konaklama belgesi düzenlenir.

20-Giriş sırasında Müşterinin ve beraberindekilerin yaşı ve kimliği kontrol edilecektir. Müşterinin yanlış bilgi vermesinden dolayı yaşanabilecek hukuki sorumlulukları müşteri peşinen kabul, beyan ve taahhüt etmiştir. Bu durumdan dolayı oluşabilecek harcamaları da Müşteri karşılayacaktır.

21-Kanuna göre kurumun kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır.

22-Otel, bayram veya genel tatil vb. diğer özel günlerin programlarını otele bağlı olmayan sebeplerden dolayı değiştirme hakkını saklı tutar.

23-İşbu sözleşme uyarınca doğacak ihtilafların çözümünde Müşteri, Malkara mahkemelerinin yetkili olduğunu kabul, beyan ve taahhüt etmiştir.

24-Otel, Müşteri tarafından odasında ve genel alanlarda verilen hasarlardan, tahribatlardan ve/veya kaybolmuş parçalardan dolayı oluşan maddi, manevi tutarları tazmin etme hakkını saklı tutar.

25-Otelden çıkışta anahtarı teslim etmek müşterinin sorumluluğundadır.

26-Rezervasyonun yapılmasından ve otelden ayrılışa kadar geçen sürede Müşteri bu sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılır.

Malkara Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Camiatik Mahallesi. Otogar Arkası Sokak. No:4 Malkara – TEKİRDAĞ

Telefon: (282) 427 44 12

Malkara Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, E-10 karayolu üzerinde, Malkara ilçe merkezinde yer alır. İstanbul’a 190 km, Tekirdağ’a ise 60 km. mesafede bulunmaktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*