Erbaa Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Erbaa Öğretmenevi

Tokat ili, “Erbaa” ilçesinde bulunan “Erbaa Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ERBAA ÖĞRETMENEVİNE YAPILAN DEPREM DAYANIKLILK TESTİ SONUCUNDA KURUMUN YIKILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR.

Erbaa Öğretmenevi Haberi
Erbaa Öğretmenevi Haberi

Erbaa Öğretmenevi oteli; 18 oda ve toplamda 41 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda 24 saat kesintisiz sıcak su, banyo wc-tuvaleti, kaloriferli ısınma tesisatı, minibar buzdolabı, dijital uydu alıcılı televizyon mevcuttur.

Erbaa Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kütüphane ve okuma salonu, oyun salonu, 100 kişilik restoran ve çay bahçesi,kamelya öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Erbaa Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

ERBAA ÖĞRETMENEVİNE YAPILAN DEPREM DAYANIKLILK TESTİ SONUCUNDA KURUMUN YIKILMASINA KARAR VERİLMİŞTİR.

Erbaa Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Cumhuriyet Mahallesi. Dr.Ziya Durmuş Caddesi. No:86. Erbaa – TOKAT

Telefon: (356) 715 17 11

Erbaa Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Erbaa ilçe merkezinde yer almaktadır. Erbaa‘nın Tokat il merkezine uzaklığı 67 km.dir, araçla yaklaşık 1-1,5 saat uzaklıktadır.1 Yorum

  1. Dün erbaa öğretmen evinde yemek yedik tam bir felaketti.servis berbat yemek kötü hesap ise tam tersi abartiliydi.Cevre restorantlarda daha hesapli ve güzel yemekler yenilebilir.Ögretmen oldugumuz icin tercih ettik ama gercekten pisman olduk.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*