Tokat Almus Öğretmenevi Tufantepe Tesisleri Butik Otel ve Restorantı | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Tokat Almus Öğretmenevi Tufantepe Tesisleri Butik Otel ve Restorantı

Tokat ili, “Almus” ilçesinde bulunan ve Tokat Merkez Öğretmenevi‘ne bağlı olarak hizmet veren “Almus Öğretmenevi Tufantepe Recep Yazıcıoğlu Butik Otel ve Restorant” tesisleri  2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Almus Öğretmenevi Tufantepe RY Butik Otel ve Restorant tesisleri; 6 oda ve toplamda 12 yatak kapasitelidir. Odalarda televizyon, banyo-wc tuvalet, şifonyer, gardırop, ısınma tesisatı, ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Göl ve doğa manzaralı tesiste, hafta sonları 08.00-11.00 saatleri arasında, açık büfe kahvaltı hizmeti sunulmaktadır.

TOKAT MERKEZ ÖĞRETMENEVİ BİLGİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Almus Tufantepe Butik Otel ve Restorant ayrıca; lobi, resepsiyon, okuma salonu, restoran, düğün-nişan-kına-sünnet vb. etkinliklere de uygun deniz manzaralı bahçesi  ile de hizmet vermektedir.

Almus RY Tufantepe Butik Otel ve Restorant Tesisleri Kişibaşı 2024 yılı Oda Konaklama  Ücretleri/Fiyatları

2024 Yılı Almus RY Tufantepe Butik Otel ve Restorant Tesisleri Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Almus Öğretmenevi RY Tufantepe Butik Otel ve Restorant Tesisleri İletişim Bilgileri

Adres: Tufantepe Mevkii. Almus – TOKAT

Telefon: (356) 411 40 80

Almus Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi butik otel ve restorantı, Almus ilçesi Tufantepe Mevkii‘nde yer almaktadır. Trabzon’a uzaklığı ise 34 km.dir.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*