Turhal Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Turhal Öğretmenevi

Tokat ili, “Turhal” ilçesinde bulunan “Turhal Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kurum binasına yapılan deprem analizi sonucu binaya yıkım kararı verildi. Bu nedenle Turhal Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü hizmet binasındaki faaliyetler 16.02.2024 tarihi itibariyle durduruldu. Binadaki eşyaların taşınmasına başlandı. Yeni hizmet binasına taşınana kadar otel kısmımız hizmet vermemektedir. Kurum binamızla ilgili gelişmeler sosyal medya hesaplarından ve kurumumuz resmi internet sayfasından duyurulacaktır.

İLGİLİ RESMİ YAZIYA BURAYA TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

Turhal Öğretmenevi oteli; 14 oda ve toplamda 35 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda; ADSL kablosuz internet bağlantısı, mini buzdolabı, uydu bağlantılı, LED Televizyonlar, gardırop ve şifonyer, banyo wc-tuvalet mevcuttur.

Turhal Öğretmenevi ayrıca; öğretmenler lokali, 400 kişi kapasiteli lokanta-restoran, bahçe,  internet erişimli okuma salonu ve berber birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Turhal Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

ÖĞRETMENEVİ, YIKIM KARARI NEDENİYLE HİZMET VEREMEMEKTEDİR.

Turhal Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Celal Mahallesi. Efkarlıoğlu Sokak. No:2. Turhal – TOKAT

Telefon: (356) 276 24 11

Turhal Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Turhal ilçe merkezinde bulunmaktadır, otogara 1km, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 2 km. mesafededir. Kara, hava ve deniz yoluyla ulaşım mümkündür. Turhal ilçesi; Tokat iline 48 Km, Tokat Havaalanı‘na 30 km. uzaklıkta bulunur.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*