Zile Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
15 Temmuz 2024

Zile Öğretmenevi

Tokat ili, “Zile” ilçesinde bulunan “Zile Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

ZİLE ÖĞRETMENEVİ KURUM BİNASI, YIK-YAP KAPSAMINDA OLDUĞUNDAN KONAKLAMA BÖLÜMÜ BELİRSİZ SÜRELİ OLARAK HİZMET VEREMEMEKTEDİR.

Zile Öğretmenevi oteli; 12 oda ve toplamda 21 yatak kapasitelidir.  Odalarda sıcak su, banyo wc-tuvalet, gardırop, şifonyer, kaloriferli ısınma tesisatı, kablosuz internet bağlantısı, saç kurutma makinesi mevcuttur.

Zile Öğretmenevi ayrıca; mutfak, lokanta-restoran, masa tenisi salonu, çay bahçesi, büyük ekran maç yayınları, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Zile Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Zile Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Zile Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Şeyhali Mahallesi. Sultanahmet Caddesi. NO:2. Zile – TOKAT

Telefon: (356) 317 24 11

Zile Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Zile ilçe merkezinde yer alır, otogara yürüyüş mesafesindedir, yaklaşık 1 km. uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*