Vakfıkebir Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
24 Temmuz 2024

Vakfıkebir Öğretmenevi

Trabzon ili, “Vakfıkebir” ilçesinde bulunan “Vakfıkebir Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Vakfıkebir Öğretmenevi oteli; 19 oda ve 48 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, wc-tuvalet, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, kaloriferli ısınma sistemi mevcuttur.

Vakfıkebir Öğretmenevi ayrıca; dinlenme-okuma salonu, yemekhane, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Vakfıkebir Öğretmenevi tanıtım videosunu aşağıda izleyebilirsiniz:

Vakfıkebir Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı Vakfıkebir Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Vakfıkebir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Çarşı Mahallesi. Gülbahar Hatun Caddesi. No. 67. Vakfıkebir – TRABZON

Telefon: (462) 841 21 61

Vakfıkebir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Vakfıkebir‘de  Eski Sahil Yolu ve Yeni Sahil Yolu arasında bulunmaktadır, minibüs ve belediye otobüsleri ile ulaşım sağlanmaktadır. Trabzon il merkezine ise 45 km. uzaklıktadır.3 Yorum

  1. Kurumumuz fiyat listesi güncellenmiştir. Lütfen adresimiz üzerinden güncel fiyat listelerini sitenizden güncelleyebilir misiniz ?

    • Merhaba, mesajınız üzere Vakfıkebir Öğretmenevi Fiyatları 2022 yılına göre adresinizden güncellenmiştir. Bilgilendirme için teşekkür ederiz.

      Saygılarımızla…

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*