Çemişgezek Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Çemişgezek Öğretmenevi

Tunceli ili, “Çemişgezek” ilçesinde bulunan “Çemişgezek Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çemişgezek Öğretmenevi oteli; 8 oda ve toplamda 16 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Çemişgezek Öğretmenevi ayrıca; okuma ve dinlenme salonu, çok amaçlı salon, öğretmenler lokali birimi ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Çemişgezek Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Çemişgezek Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Çemişgezek Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Hamamatik Mahallesi. Leventler Caddesi. No:9 Çemişgezek – TUNCELİ

Telefon: (428) 611 21 94

Çemişgezek Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çemişgezek ilçe merkezinde bulunmaktadır, Tunceli il merkezine uzaklığı ise 120 km.dir.2 Yorum

  1. Bingöl’den kalabalık bir şekilde nişan için gitmiştik. Tabi evlere sığmayınca bu öğretmenevinde kalmıştık. Gayet memnunduk, çok samimi ve sıcakkanlı insanlardı.

  2. Tam bir ev havası var, gayet memnun ayrıldım. Tabi öğretmenevinin restorasyona biraz ihtiyacı var artık o kadarda olur dedik.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*