Uşak Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Uşak Merkez Öğretmenevi

Uşak ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Uşak Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Resimlerin üzerine tıkladığınızda; öğretmenevinin fotoğraf galerisine ulaşabilir ve fotoğrafları daha geniş ve büyük halleriyle görüntüleyebilirsiniz.

Uşak Öğretmenevi oteli; 36 oda ve toplamda 110 yatak kapasitelidir. Odalarda şifonyer, gardırop, banyo wc-tuvalet, televizyon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Uşak Öğretmenevi ayrıca; restoran ve kahvaltı salonu, 10 bilgisayarlı internet salonu, kütüphane ve okuma salonu, spor salonu, toplantı salonu, çay bahçesi, büyük ekran canlı maç yayınları, düğün salonu, öğretmenler lokali ve erkek kuaförü birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Uşak Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Usak Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Uşak Öğretmenevi 2024 Oda Fiyatları

Uşak Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mahallesi. Doğan Özkaraman Caddesi. No:13. Merkez – UŞAK

Telefon: (276) 227 08 01 – 227 13 69

Uşak Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Uşak il merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Biz odayı çok beğendik. Kalabalık gittiğimiz için otel bize çok pahalı gelecekti o yüzden Uşak öğretmenevini seçtik ve iyi ki de tercih etmişiz.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*