Van Merkez Şişli Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Van Merkez Şişli Öğretmenevi

Van ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Van Merkez İpekyolu Şişli Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Resimlerin üzerine tıkladığınızdaöğretmenevinin fotoğraf galerisine ulaşabilir ve fotoğrafları daha geniş ve büyük halleriyle görüntüleyebilirsiniz.

Van Merkez Şişli Öğretmenevi oteli; 74 oda ve 123 yatak kapasitelidir. odalarda banyo wc-tuvalet, sıcak su, kaloriferli ısınma tesisatı, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, televizyon, kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Van Merkez Şişli Öğretmenevi ayrıca; dinlenme-okuma salonu, düğün, nişan, kına, sünnet,davet gibi etkinlikler için de kullanılmaya uygun çok amaçlı salonu, yazın bahçede sıcak-soğuk içecek servisi, otopark, teras kafe, yemekhane-restoran, kahvaltı salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Van Şişli Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Van Sisli Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Van Şişli Öğretmenevi 2024 Oda Fiyatları

Van Merkez Şişli Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kazım Karabekir Caddesi. Vestel Kız Meslek Lisesi Karşısı. VAN

Telefon:  (432) 216 46 58

Van Merkez Şişli Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Van il merkezinde yer almaktadır. Havaalanına 6,5 km., şehirlerarası otobüs terminaline ise 1,5 km. uzaklıktadır.1 Yorum

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*