Yalova Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Yalova Merkez Öğretmenevi

Yalova ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Yalova Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Resimlerin üzerine tıkladığınızda; öğretmenevinin fotoğraf galerisine ulaşabilir ve fotoğrafları daha geniş ve büyük halleriyle görüntüleyebilirsiniz.

Yalova Merkez Öğretmenevi oteli; 15 oda ve toplamda 30 yatak kapasitelidir. Odalarda wc-tuvalet banyo, gardırop, şifonyer, televizyon, minibar buzdolabı, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur. Öğretmenevi denize sıfırdır ve plajlara çok yakın bir konumda bulunmaktadır.

Yalova Merkez Öğretmenevi ayrıca;  200 kişi kapasiteli restaurant, öğretmenler lokali ve bayan kuaförü, düğün-nişan-kına-sünnet-davet vb. organizasyonlarda da kullanılmaya uygun 500 kişi kapasiteli yazlık bahçe restoranı ve açık alanı bulunmaktadır.

Yalova Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Yalova Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Yalova Öğretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatları Ücretleri

Yalova Merkez Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Dereağzı Mevkii. Liman Caddesi. TİGEM Yanı. YALOVA

Telefon: (226) 814 94 00

Yalova Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yalova merkezde yer almaktadır. Yalova’ya şehirlerarası otobüs seferleri ve deniz yoluyla ulaşım mümkündür.2 Yorum

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*