Çayıralan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Çayıralan Öğretmenevi

Yozgat ili, “Çayıralan” ilçesinde bulunan “Çayıralan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Çayıralan Öğretmenevi oteli; 9 oda ve toplamda 13 yatak kapasitelidir. odalarda şifonyer, gardırop, televizyon, kaloriferli ısınma sistemi, ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Çayıralan Öğretmenevi ayrıca; 2 adet okuma- dinlenme odası salonu, toplantı odası, masa tenisi bölümü, spor salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de konuklarına hizmet vermektedir.

Çayıralan Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Çayıralan Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Çayıralan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Sağlık Caddesi. Eski PTT Binası. Çayıralan – YOZGAT

Telefon: (354) 736 22 30

Çayıralan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Çayıralan ilçe merkezinde bulunmaktadır. YOZGAT:130 KM., KAYSERİ:80 KM., SARIKAYA:35 KM., BOĞAZLIYAN:40 KM., CANDIR:10 KM., AKDAĞMADENİ:60 KM uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*