Yozgat Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
26 Mayıs 2024

Yozgat Merkez Öğretmenevi

yozgat merkez öğretmenevi
yozgat merkez öğretmenevi

Yozgat ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Yozgat Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, Yozgat Merkez öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yozgat Öğretmenevi oteli; 3 süit oda, 2 Double oda, 16 single oda, 1 triple olmak üzere  toplamda 22 oda ve 42 yatak kapasitelidir. Odalarda doğalgaz kaloriferli ısıtma tesisatı, banyo, wc-tuvalet, gardırop, şifonyer, televizyon, minibar buzdolabı, ADSL kablosuz internet hizmet mevcuttur.

Yozgat Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restorant ve düğün salonu, kütüphane ve okuma salonu, oturma ve dinlenme salonu, erkek kuaförü, kafeterya ve teras kafe, bilgisayar-internet salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet  vermektedir.

Yozgat Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • Fotoğrafı, sağ tuşa basıp yeni sekmede açarak daha büyük haliyle görebilirsiniz.
Yozgat Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlar Ucretleri
Yozgat Öğretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatları Ücretleri

Yozgat Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Erdoğan Akdağ Mahallesi. Adnan Menderes Bulvarı. No:147. YOZGAT

Telefon: (354) 212 80 37

Yozgat Merkez Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Yozgat il merkezinde yer almaktadır. Konum olarak terminal yanında , Çamlık Manzarası ve Stadyum Karşısındadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*