Devrek Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Devrek Öğretmenevi

devrek öğretmenevi
devrek öğretmenevi

Zonguldak ili, “Devrek” ilçesinde bulunan “Devrek Öğretmenevi” 2024 oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Devrek Öğretmenevi Otel Özellikleri

Devrek Öğretmenevi’nin bütün kısımlarında ısıtma yöntemi kalorifer sistemi ile sağlanmakta olup, tüm odalarda 24 saat kesintisiz sıcak su, televizyon, (merkezi uydu sistemi), duşakabin, sınırsız ADSL Kablosuz internet bağlantısı ve klima bulunmaktadır.

Odalar, Yatak Sayısı ve Kontenjanı: 3 Adet İki Kişilik Tek Yataklı Oda, 2 Adet 4 kişilik tek yataklı oda , 2 Adet 3 kişilik tek yataklı oda ve çift kişilik double Oda Olmak Üzere Toplam 8 Oda, 22 kişilik kapasiteye sahiptir.

* İki kişilik odada tek başına kalmak isteyen misafirler, odadaki ikinci yatak ücretinin %50’sini ödeyerek kalabilirler.

Devrek Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Devrek Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Devrek Öğretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatları Ücretleri

Devrek Öğretmenevi Restorant Özellikleri

Devrek Öğretmenevi restorantı konforludur ve talepler doğrultusunda istenilen değişiklikler yapılarak hayallerinizdeki davetleriniz,özel partileriniz ve organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize uygun hale getirilir. Düğün, Nişan, Doğum günü ve özel partiler Mezuniyet Baloları her türlü grup ve şirket yemekleri ile hizmet vermektedir.

Restorant bölümü; sabah 9.00 dan akşam 21.00 e kadar hizmet vermektedir. Hafta içi öğlenleri tabldhot hafta sonu açık büfe kahvaltı ve bunların yanı sıra, her gün her türlü tava ve ızgara çeşitlerimizden özel lezzetler tadabilirsiniz.

Yazlık bahçede ise; 250-350 Kişilik Düğün,Nişan ,Kokteyl, Doğum günü ve her türlü grup ve şirket yemekleri ile hizmet verilmektedir.Hafta sonları açık büfe kahvaltımızda yazlık bahçede verilektedir. Her gün saat 12,30 dan akşam 23,30 a kadar her türlü tava ve ızgara yemek çeşitleri ile sizlere damak tadınıza uygun yemekler sunmaktadır.

Devrek Öğretmenevi restoran tabldot yemek menüsü ücreti; üye ve kamu çalışanları için 15 TL., dışarıdan misafirler için ise 16 TL.dir.

Devrek Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yeni Mahalle. Ankara Asfaltı Caddesi. No:77. Devrek – ZONGULDAK

Telefon: (372) 556 30 53

Devrek Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevine Devrek-Ankara yolu üzerinden ulaşım sağlanabilir. Kurum tam ilçenin merkezindedir, otobüs otogarı, market gibi alışveriş yerlerine yürüme mesafesindedir.1 Yorum

  1. 31.08.2021 tarihinde 1 gece kaldim.
    Gerçekten kalınabilecek nezih bir ortam hizmette tek kelimeyle mükemmel tüm Devrek Öğretmenevi çalışanlarına teşekkür ediyorum

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*