Karadeniz Ereğli Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi

zonguldak karadeniz kdz ereğli öğretmenevi
zonguldak karadeniz kdz ereğli öğretmenevi

Zonguldak ili, “Karadeniz Ereğli” ilçesinde bulunan “Karadeniz Ereğli Öğretmenevi” 2024 oda fiyatları, kontenjanı, öğretmenevinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, öğretmenevinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi Hakkında Genel Bilgiler

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi, 2011 yılında inşaatı tamamlanan, deniz ve şehir manzaralı modern binasında hizmet vermektedir. Gazi Alemdar Gemiz Müzesi‘ne 300 metre, denize, sahile, plaja 300 metre, otogara ise sadece 10 metre uzaklıktadır ve konum olarak Kdz. Ereğli ilçesinin tam şehir merkezinde yer alır.

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi‘nin yakın bölgelerinde Güneşli beldesi civarındaki “Güneşli Şelaleleri” ile Alayurt ve Göleviç mağaraları, 850 metre uzaklıkta olan Yunan Mitolojisine konu olan ünlü “Cehenemağzı Mağaraları” bulunmaktadır.Ayrıca Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF)´ye bağlı dalgıçlık eğitimi ve turizmi, Karadeniz Bölgesi’nin ilk ve tek rüzgar sörfü merkezi özelliği göstermektedir.

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi oteli; 39 Oda,95 Yatak Kapasitelidir.

Yemek Restaurantı: 200 Kişiliktir.

Kahvaltı Salonu ve Pastanesi: Toplam 50 Kişilik tir.

Teras (Roof) Kafe Restoran: 500 metrekare alana sahiptir.

Öğretmenevinde 3 adet toplantı salonu bulunmaktadır ve kontenjanları sırasıyla; 113, 50 ve 20 kişiliktir.

Ayrıca; 1 Kapalı Otopark, 1 TV ve Dinlenme Salonu, 1 Oyun Salonu, 1 Öğretmenevi Sığınağı, 1 Bay-Bayan Mescid, 1 Çocuk Bakım Odası bulunmaktadır.

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Kdz Karadeniz Eregli Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Kdz-Karadeniz Ereğli Öğretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatları Ücretleri

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Müftü Mahallesi. Meydanbaşı Caddesi. Karadeniz Ereğli – ZONGULDAK

Telefon: (372) 322 24 11 – 316 24 11

Karadeniz Ereğli Öğretmenevi Ulaşım

Karadeniz Ereğli ilçe merkezinde yer alan öğretmenevi, şehirlerarası yolculuk yapacaklar için otobüs terminaline sadece 10 m.  uzaklıktadır. Alışveriş merkezlerine, çarşıya çok yakındır ve Aycity alışveriş merkezinin tam yanında bulunmaktadır.7 Yorum

  1. Kdz ereğli öğretmen evini kesinlikle tavsiye etmem 2 gün önceden yer ayırsın sabah orda olucam diye gittiğimde beklemeniz lazım öğlen 2 ye kadar odalar ancak boşalıyor diyorlar dalga geçer gibi bu kurumları kim denetliyor böyle olmaz ben hayatımda böyle bişey görmedim

    • Odalar müsaitse erken verirler,ancak odalar dolu ise 12 den önce odaların çıkışı yapılmadığından, oda temizliği falan 14 den önce oda verme şansı kalmıyor sistem böyle işliyo

  2. Öğretmen evlerinde yöneticilerin çok dikkatli olması lazım,hijyen,ilgi,ve öğretmen evlerinin boş kalmaması için daha iyi hizmet verilmesi lazım,malzemeler eski oda verdimi her iş bitiyor olmaması lazım,denetim şart her yerde ilgili görünmüyor ikinci adres gibi hizmet veriliyor.en üst makamın eksikliklerle ilgili bilgi alıp,gereği için talimat vermesi gerekiyor.saygılarımla.

  3. Yönetimi, temizliği ve kahvaltısı çok kötü. Teras, merdiven gibi ortak kullanım alanlarında temizlik yapmayı bırakın yerdeki çöpleri bile günlerce almiyolar. Odalarda çarşaf değişimi ve çöpleri alma dışında bı temizlik olduğunu sanmıyorum. Banyo çok bakimsiz duş tekneleri ve duş başlıkları kirik ve pis. Kahvaltı çok zayıf. Böyle güzel konumdaki bir yer ancak bu kadar kötü yönetilebilir.

  4. Karadeniz Ereğli Öğretmenevi’nde hafta sonu için ailemizle konakladık, odadan ve hizmetten çok memnun kaldık çalışanlara teşekkür ederiz

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*