Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Adana Öğretmenevi – Merkez Seyhan Öğretmenevi

Adana ili, “Seyhan” ilçesinde bulunan “Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi oteli; toplamda 30 oda ve 79 yatak kapasitelidir. Odalarda 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, televizyon, gardırop, şifonyer, minibar buzdolabı, dahili telefon, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, kahvaltı salonu, oturma ve dinlenme salonu, okuma salonu, düğün-nişan-kına-sünnet-davet-mezuniyet vb. etkinliklerde kullanılmaya uygun çok amaçlı salonu, mescit, çamaşırhane, yazlık çay bahçesi, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Adana Öğretmenevi Fiyatları 2024 Yılı Oda Konaklama Ücretleri

Adana Ogretmenevi 2024 Oda Konaklama Fiyatlari Ucretleri
Adana Öğretmenevi 2024 Fiyatları

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Kurtuluş Mahallesi. Atatürk Caddesi. No:10., GAR karşısı, Paksoy Anadolu Lisesi Yanı. Seyhan – ADANA

Telefon: 0 322 453 31 58

Adana Merkez Seyhan Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Adana merkez ilçesi olan, Seyhan ilçe merkezinde yer almaktadır. Şehirlerarası otobüs terminaline 7 km., havaalanına 5 km. uzaklıktadır.1 Yorum

  1. Harika bir yer. Ben böyle bir konforu, rahatı ve lüksü otellerde görmedim. Fiyatı da oldukça uygun, cep yakmaz. Birdahaki seyahatimde kesinlikle yine Seyhan Öğretmenevi’ndeyim.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*