Diyarbakır Büyükşehir Merkez Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Temmuz 2024

Diyarbakır Büyükşehir Merkez Öğretmenevi

Diyarbakır ili, “Yenişehir” ilçesinde bulunan “Diyarbakır Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi oteli; toplamda 16 oda ve 46 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, konferans salonu, lobi oturma ve dinlenme salonu, erkek berberi ve bayan kuaförü, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Diyarbakır Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Standart Oda

Kamu Personeli: 1800 TL.

Sivil: 2200 TL.

Deluxe Oda

Kamu Personeli: 2000 TL.

Sivil: 2400 TL.

Suit Oda

Kamu Personeli: 2200 TL.

Sivil: 2600 TL.

Deluxe Oda

Kamu Personeli: 2000 TL.

Sivil: 2400 TL.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yolaltı Mah. Elazığ Bulvarı. İç Kapı No102 Yenişehir/DİYARBAKIR

Telefon: 0 412 262 29 89 – 0 412 262 36 31

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Diyarbakır il merkezinde bulunan, Yenişehir ilçe merkezinde yer almaktadır.3 Yorum

  1. Giriş yapmak için yarım saattir bekliyoruz saat 16.44 olmasına rağmen hala odanın temizlendigini söylüyorlar. Ayrıca resepsiyondaki bayan ters ters konuşuyo. Çok aradınız mı bu kadını??

  2. DİYARBAKIR BUYUKSEHİR MERKEZ ÖĞRETMEN EVINDE KONAKLADIGINIZ ESNADA ODAMIZ COK KONFORLU,MODERN,TEK KULLANIMLIK URUNLER YERINE KONULMUŞ, ODAMIZ TEMIZ VE MISAFIR AGIRLAMAYA UYGUN HALDEYDI,CALISANLARIN BİZE SUNDUGU HIZMETTEN GAYET MEMNUN KALDIK.SABAH KAHVALTISI GAYET GÜZELDİ, CESIT BOLDUBIZ ESIMLE DİYARBAKIR BUYUKSEHİR ÖĞRETMENEVINDE KALDIGIMIZ SURE ICINDE GAYET MEMNUN KALDIK

  3. Diyarbakır Öğretmenevi’nin odaları çok şık konforlu tek kullanımlık ürünlerimiz yeni bırakılmıştı temizlik yapılmış da oda temizdi çalışanlar kusursuz bir hizmet sundu kahvaltı ücrete dahil de ve mükemmel bir kahvaltı vardı

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*