Gölpazarı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

Gölpazarı Öğretmenevi

Bilecik ili, “Gölpazarı” ilçesinde bulunan “Gölpazarı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Gölpazarı Öğretmenevi oteli; toplamda 20 oda ve 50 yatak kapasitelidir.

Gölpazarı Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, oturma ve dinlenme salonu, okuma salonu ve kütüphane, bilgisayar odası, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Gölpazarı Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

2024 Yılı Gölpazarı Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

Gölpazarı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: İstiklal Mahallesi. Cumhuriyet Caddesi. No:34. Gölpazarı – BİLECİK

Telefon: 0 228 411 36 21

Gölpazarı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Gölpazarı ilçe merkezinde yer almaktadır. Bilecik il merkezine uzaklığı ise; 43 km.dir. Her saatte il merkezine ulaşım araçları mevcuttur, bunun dışında günde 2 kez İstanbul, 2 kez Eskişehir ve 1 kez de Bursa’ya otobüs seferleri işlemektedir.2 Yorum

  1. Ucuz, temiz, çalışanlar saygılı. Kendinizi misafir gibi hissediyorsunuz.
    Kahvaltı bile veriyorlar. Gölpazarı Öğretmenevi çay bahçesi çok güzel, çaylar kaliteli.

  2. Ucuz, kaliteli,temiz bir yer Gölpazarı öğretmenevi. Çalışanlar çok hürmetkar. Çaylar içilecek nitelikte. Bu fiyatla kahvaltı bile veriyorlar.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*