16 Aralık 2017

Kızılcahamam Öğretmenevi
Ankara ili,  “Kızılcahamam” ilçesinde bulunan “Kızılcahamam Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kızılcahamam, termal kaplıcalarıyla dünyaca ünlü bir ilçemizdir ve sağlık turizmi açısından çok popüler bir yerdir.

Kızılcahamam Öğretmenevi; 12 oda ve toplamda 24 yatak kapasitelidir.

Öğretmenevinin; otel, oyun salonu ve çay-dinlenme bahçesi bölümleri vardır. Bina yaklaşık 600 metrekarelik bir bahçeye sahiptir. Prefabrik oyun salonu ise 60 m2’dir. Bahçe olarak kullanılan alan ise 622m2’dir.

Otel bölümü; iki katlı,12 odalı, 24 yataklı, iki banyolu(banyo ve lavabolar ortak kullanımdır),1 mutfaklı, 1 oturma odalı, 1 depolu jeotermalle ısınan taş binadır. Oyun salonumuz jeotermalle ısınan iki odalı baraka yapıdır. Oyun salonumuzda konuklarımızın zihinsel gelişimlerine katkıda bulunacak satranç vb. oyun ekipmanları bulunmaktadır.Çay-Dinlenme bahçesinde öğretmenlerimizin ve konuklarımızın alkolsüz içecek ihtiyaçları karşılanmaktadır.

ADSL: 1 Mbit:

Isınma: Jeotermal

Kızılcahamam Öğretmenevi Kişibaşı 2015 yılı Oda Konaklama Ücretleri/Fiyatları

Kişi başı Öğretmen Kamu/ Emekli Sivil
15 TL. 20 TL. 25 TL.

Kızılcahamam Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Yenice Mahallesi. Ankara Caddesi. No:3. Kızılcahamam – ANKARA

Telefonu : (0 312) 736 32 06

Kızılcahamam Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kızılcahamam merkezindedir ve Ankara merkez Kızılay’a 80 km. uzaklıktadır. Ankara’dan kalkan özel Halk otobüsleri ile yaklaşık bir saati geçen bir sürede ilçeye ulaşım sağlanabilir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*