22 Ocak 2018

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi
Bursa ili,  “Mustafa Kemal Paşa” ilçesinde bulunan  “Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi oteli; 16 oda ve toplamda 39 yatak kapasitelidir. Odaların çoğunda banyo wc-tuvalet, televizyon, gardırop, şifonyer, ADSL kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi ayrıca; yazlık aile çay bahçesi, yemekhane-restoran, mutfak, oturma ve dinlenme salonu, kafeterya, toplantı salonu, konferans salonu, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi Kişibaşı 2016 yılı Oda Konaklama Ücretleri/Fiyatları

Fiyatlar odaların özelliklerine ve yatak kapasitelerine göre değişkenlik göstermektedir.Otelin güncel oda konaklama bilgisi için, lütfen öğretmen evine telefon açıp bilgi alınız.

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Vıraca Mahallesi. Bursa Caddesi. No:65. Mustafa Kemal Paşa -BURSA

Telefon: (0224) 614 10 33

Mustafa Kemal Paşa Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Mustafa Kemal Paşa ilçe merkezinde yer alır. Bursa İl Merkezine 85 km. Balıkesir il merkezine 80 km dir. Ayrıca özel araçla da yukarıda belirtilen güzergahlardan rahatlıkla ulaşılabilir. Bursa Yenişehir Havaalanı ilçemize yaklaşık 150 km dir. Balıkesir Havaalanı ise yaklaşık 90 km civarındadır.

Mustafa Kemal Paşa ilçesi, İstanbul-İzmir yol güzergahında yer almaktadır. İstanbul ve İzmir´den günün her saatinde otobüslerle ulaşmak mümkündür. Ayrıca Ankara ve diğer şehirlerden gelip Bursa Balıkesir istikametine giden her otobüs ilçeden geçmektedir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*