16 Aralık 2017

Beypazarı Öğretmenevi
Ankara ili,  “Beypazarı ” ilçesinde bulunan “Beypazarı Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Beypazarı Öğretmenevi oteli, 4 adet iki kişilik ve 1 adet de 3 kişilik olmak üzere, toplamda 5 oda ve  11 yatak kapasitelidir. Odalarda banyo mevcuttur. Ayrıca çamaşır yıkama ve ütü hizmeti de verilmektedir.

Beypazarı Öğretmenevi misafirhanesi otelinin yanında,  Öğretmenevi Lokali,Televizyon salonu, çay bahçesi, Okuma Salonu ve düğün, nişan, sünnet , doğum günü vb. etkinlikler için kullanıma hazır 250 kişi kapasiteli toplantı salonu ile hizmet vermektedir.

Isınma : Kalorifer

ADSL: 4Mbit

Beypazarı Öğretmenevi Oteli 2016 Yılı Kişibaşı Oda Konaklama Fiyatları/Ücretleri

ÜYE VE ÜYE YAKINLARI KİŞİ BAŞI 18,00 TL   (KAHVALTI DAHİL)
KAMU GÖREVLİSİ  KİŞİ BAŞI 24,00 TL   (KAHVALTI DAHİL)
MİSAFİR KİŞİ BAŞI 28,00 TL    (KAHVALTI DAHİL)

Beypazarı Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adresi : Kurtuluş Mahallesi. Namazgah Sokak. No:10. Beypazarı – ANKARA

Telefonu : 0 312 763 11 35

Beypazarı Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Beypazarı ilçe merkezinde yer alır. Alışveriş yapabileceğiniz yerlere ve restoranlara yürüyüş mesafesindedir. Şehirlerarası yolculuk yapanlar için, otobüs terminali öğretmenevine yürüyerek sadece beş dakika uzaklıkta yer alır.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*