Kastamonu Merkez Şerife Bacı Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Kastamonu Merkez Şerife Bacı Öğretmenevi

Kastamonu ili, “Merkez” ilçesinde bulunan “Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kastamonu Öğretmenevi oteli; 3 adet suit daire , 18 adet duble oda, 47 adet iki kişilik ve 10 adet 3 kişilik oda olup, toplam yatak kapasitesi 152 dir, özel durumlarda ilave yataklarla bu kapasite 160’a çıkarılabilir.Odaların tamamında televizyon, minibar buzdolabı, telefon, saç kurutma makinesi, wc tuvalet, duş ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Suit daireler ise; yatak odası ve salonlardan oluşmaktadır.

Kastamonu  Öğretmenevi ayrıca; restoran, öğretmenler lokali, bayan ve erkek kauförü, bayanlar ve erkekler için ayrı mescit,  kafeterya, çay bahçesi, toplantı salonu, seminer salonu, okuma salonu birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Kastamonu Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Öğretmenevi 2024 fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel oda fiyatları için lütfen kurum ile iletişime geçiniz.

Kastamonu  Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: İnönü Mahallesi. Öğretmenevi Caddesi. No:10. Merkez – KASTAMONU

Telefon: 0 366 214 6440 – 0 366 214 99 60

Kastamonu  Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Kastamonu il merkezinde yer almaktadır.1 Yorum

  1. Selamünaleyküm hocam cami hocasıyım aynı zamanda engelli raporum var 1 hafta kadar aralıklı kalmayı düşünüyorum kendim de Kastamonuluyum yardımcı olur musunuz? Temmuz’un 1 gibi Kastamonuya geleceğim Fiyat konusunda yardımcı olabilir misiniz??

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*