22 Şubat 2018

Fethiye Öğretmenevi
Muğla ili, “Fethiye” ilçesinde bulunan “Fethiye Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Fethiye Öğretmenevi oteli; 47 oda ve toplamda 105 yatak kapasitelidir. Odalar modern bir şekilde döşenmiştir, gardırop, şifonyer, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, klima, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet-banyo mevcuttur. Oteldeki odalardan 8 tanesi 3 kişilik, 17 tanesi 2 kişilik, diğerleri  ise duble+tek şeklindedir.Otel havuzu, Haziran-Eylül ayları arasında açıktır.

Fethiye Öğretmenevi ayrıca;  yemekhane-restoran, teras, yüzme havuzu ve havuzbaşı oturma alanları birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Fethiye Öğretmenevi 2017 Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

Fethiye Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Foça Mahallesi. Barış Manço Bulvarı. 986. Sokak. No:28. Çalış Mevkii. Fethiye – MUĞLA

Telefon: 0 252 622 12 30 – 0 252 613 13 11

Fethiye Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Fethiye ilçe merkezine 5 km. , Muğla il merkezine ise 125 km. uzaklıkta yer almaktadır. Dalaman Havaalanına 50 Km. , Fethiye otogarına 5 Km. uzaklıktadır. Fethiye-Günlükbaşı-Çalış minibüsleri, yaz aylarında 5 dakika arayla çalışmakta olup öğretmenevinin 100 metre yakınından geçmektedir. Çalış Halk Plajı’na ise 600 m. mesafededir.

Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*