Fethiye Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
23 Temmuz 2024

Fethiye Öğretmenevi

Muğla ili, “Fethiye” ilçesinde bulunan “Fethiye Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Fethiye Öğretmenevi oteli; 47 oda ve toplamda 105 yatak kapasitelidir. Odalar modern bir şekilde döşenmiştir, gardırop, şifonyer, televizyon, uydu yayını, wi-fi kablosuz internet bağlantısı, klima, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet-banyo mevcuttur. Oteldeki odalardan 8 tanesi 3 kişilik, 17 tanesi 2 kişilik, diğerleri  ise duble+tek şeklindedir.Otel havuzu, Haziran-Eylül ayları arasında açıktır.

Fethiye Öğretmenevi ayrıca;  yemekhane-restoran, teras, yüzme havuzu ve havuzbaşı oturma alanları birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Fethiye Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

Rerzervasyonlar Haziran 2024 ayına kadar doludur, sonrası için 1 Haziran’dan itibaren rezervasyon alınmaya başlanacaktır.

Fethiye Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Karaçulha Mahallesi. Bucak Caddesi. Çalıca Tepesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Yolu Üzeri. Fethiye Öğretmenevi Blok No: 10/1. İç Kapı No:2. Fethiye – MUĞLA

Telefon: 0 252 622 12 30 – 0 252 613 13 11

Fethiye Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, Fethiye ilçe merkezine 5 km. , Muğla il merkezine ise 125 km. uzaklıkta yer almaktadır. Dalaman Havaalanına 50 Km. , Fethiye otogarına 5 Km. uzaklıktadır. Fethiye-Günlükbaşı-Çalış minibüsleri, yaz aylarında 5 dakika arayla çalışmakta olup öğretmenevinin 100 metre yakınından geçmektedir. Çalış Halk Plajı’na ise 600 m. mesafededir.5 Yorum

  1. butun bina odalar rutubetlı boya ıle makyaj yapıp gizliyorlar aynı fıyata daha guzel denize 50 adım oteller var aldanmayın gorunuse

  2. MECBURİ BİR SAĞLIK SEYAHATİ İÇİN BİR KAÇ AY ÖNCE TEREDDÜTLE KALDIĞIM FETHİYE ÖĞRETMENEVİNDEN ÇOK MEMNUN KALARAK VE İLK FIRSATTA TEKRAR GELME PLANI İLE AYRILDIM. BAŞTA MÜDÜRÜMÜZ TUNCAY BEYİN BİZZAT HER İŞİ TAKİP ETMESİ, ODALARIN TEMİZLİĞİ, KAHVALTININ HİJJENİK VE GÖZ DOYURUCU OLMASI BENDE VE EŞİMDE OLUMLU İZLENİM BIRAKTI. KURUM MÜDÜRÜNÜN; KALDIĞIMIZ ODADA BİZDEN KAYNAKLI OLAN BİR ARIZAYI BİZZAT KENDİNİN UĞRAŞARAK YAPMASI BİZİ ÇOK ŞAŞIRTTI SANKİ KURUM MÜDÜRÜ DEĞİL DE KENDİ EVİ GİBİ SAHİPLENMESİ ÇOK ETKİLEYİCİYDİ SEVGİ VE SAYGILARIMIZLA.

  3. Ben yurtdisinda yasiyorum, Fethiye ogretmenevine rezervasyon yaptirmak istiyorum, email adresi versa verebilir misiniz?

    • Merhaba, maalesef Fethiye öğretmenevinin e-posta adresi bizde mevcut değildir, ancak öğretmenevi sayfasında yer alan telefonlarla veya direk adres üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*