İskenderun Öğretmenevi | Öğretmenevi Fiyatları 2024
16 Haziran 2024

İskenderun Öğretmenevi

Hatay ili, “İskenderun” ilçesinde bulunan “İskenderun Öğretmenevi” 2024 yılı oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

İskenderun Öğretmenevi oteli; toplamda 15 oda ve 51 yatak kapasitelidir. Odalarda televizyon, gardırop, şifonyer, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.Odaların çoğu deniz manzaralıdır.

İskenderun Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, öğretmenevi lokali, kafeterya, ilgisayar ve okuma salonu, erkek berberi, bayan kuaförü birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

İskenderun Öğretmenevi Fiyatları 2024 yılı Oda Konaklama Ücretleri

  • 2024 Yılı İskenderun Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz.

İskenderun Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yenişehir Mahallesi Atatürk Bulvarı No 61 31200 İskenderun

Telefon: 0 326 612 24 11 – 0 326 614 29 74

İskenderun Öğretmenevi Ulaşım

Öğretmenevi, İskenderun ilçe merkezinde yer alır.Otobüs terminaline 2 km., Hatay Antakya il merkezine ise 60 km. uzaklıktadır.Bu öğretmenevine ilk yorumu siz yazın:

Öğretmenevi Yorumu Yapın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


*